+90 532 545 30 48 info@turkyachtassist.com

Teknenizin Planlı Bakım Sisteminin Oluşturulması Rutin Bakım ve Kontrolleri

Teknenizin düzenli olarak yapılması gereken bakım ve kontrollerinin önceden planlanarak tarafınıza sunulması beraberinde sürpriz maliyetlerden arındırılarak tüm bakımlarınızın garantili bir şekilde yapılması sonrasında da sezon boyunca öncelikli destek ve takiplerimiz sonucu zevkinizden ödün vermeyeceğiniz süprizsiz bir yaz geçirmenizi sağlamak

Zehirli Boya Uygulaması ve Boya Koruma :

Güçlü Çözüm Ortaklarımızla Teknenizin İlk gün kü  kozmetiğini tekrar geri kazanması için mükemmelliği isteyenlerin seçimiyiz.

Komple boya jelkot bakımı  Uv ve NaCl direnci oluşturan pasta polısh ve cila koruma uygulamalarını güven içinde yaptırabilirsiniz.

Ayrıca Su kesimi  Kekamoz temizliği Ozmoz kontrolü Zehirli yüzey hazırlama ve teknenizin kullanımına uygun doğru ANTIFOULING Boya uygulamalarımız hizmetlerimiz arasındadır.

ANA MAKİNA & JENERATÖR BAKIMLARI 

Bünyemizde Çalıştığımız Diesell Makina Ustalarımız ile Tüm marka ve modeldeki Ana makina ve jeneratörlerinizin orginal yedek parçalar kullanılarak Periyodik bakımları yapılır

BUNLARIN YANI SIRA ;

Belli bir kullanım ömrü ve eksilmeler ya da kirlenme dolayısı ile işlevini yerine getmemesi sözkonusu ekipman bakımlarıın yapılması.

Elektirik Motorları bakımları 
Klima gaz kontrol temizlik ve bakımı
Akü Performans Ölçümleri
Hidrolik Seviye Kontrollerı
Şaft Braket lastikleri sertlik ve boşluk testleri
Klistin temizlikleri
Impeiller Kontrolleri

 

Hizmet Talep Formu